گروه توسعه علوم کامپیوتر, سخت افزار, شبکه, طراحی سایت

گروه توسعه علوم کامپیوتر

آموزش مفاهیم کامپیوتر

آموزش ترفند گرافیکی

اخرين ورژن نرم افزار

دانلود رایگان نرم افزار با لینک مستقیم

دانلود نرم افزار رایگان

دانلود آنتی ویروس

دانلود جدیدترین نرم افزار

دانلود قالب گرافیکی

دانلود قالب سیستم مدیریت محتوا

وردپرس

جوملا

دانلود بازی رایگان

دانلود بازی موبایل

دانلود فیلم انیمیشن با لینک مستقیم

دانلود کتاب

سخت افزار

آخرین قیمت سخت افزار

شرکت خدمات کامپیوتری گروه توسعه

سخت افزار، نرم افزار، شبکه، گرافیک و طراحی سایت

شرکتهای فعال در اطلاع رسانی و ارائه خدمات در زمینه امنیت شبکه

راه اندازی شبکه های كامپيوتري

اخرين ورژن نرم افزار

کلیه خدمات کامپیوتری در محل و خدمات تخصصی تعمیرات کامپیوتر

تعمیر کامپیوتر لپ تاپ و خدمات شبکه شعب در تمامی نقاط تهران

خدمات کامپیوتری درمحل شما‎

خدمات كامپيوتري درمحل شما - فروش،تعمير وارتقا -نصب ويندوز و...‎

اخبار شرکت خدمات کامپیوتری - خبرهای شرکت خدمات کامپیوتری

وب سايت رسمي شركت مهندسي كامپيوتر گروه توسعه

فهرست وب سایت های شرکت های کامپیوتری ايراني

- مقالات علمي خدماتاینترنت , طراحی وب سایت , میزبانی صفحات وب , تجارت

شرکت مهندسی کامپيوتر گروه توسعه توليد كننده نرم افزار مالي ، بازرگاني و ...

خدمات تعمیرات و فروش نوت بوک و pc - بازیابی اطلاعات انواع هار و تعویض chip

Web Application Design

Sfotware

Training

Consulting

Develope Software

Hardware

Networking

Web Application

Trainnig

کلیه امور خرید و فروش ، خدمات کامپیوتر
تعمیرات کامپیوتر و لپ تاپ
انواع مواد مصرفی پرینتر ، فکس و کپی
کامپیوتر
دانلود گزارش کارآموزی مربوط به رشته کامپیوتر
دانلود گزارش کارورزی
پروژه کارآموزی
کارآموزی خدمات کامپیوتری
گزارش کارآموزی
گزارش کارآموزی خدمات کامپیوتری
گزارش کارآموزی رشته نرم افزار
گزارش کاراموزی سخت افزار
پروژه پایانی رشته کامپیوتر
پایان نامه ارشد کامپیوتر
مقاله رشته کامپیوتر
اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود Reviewed by Momizat on . گروه توسعه - کاربران اينترنت با استفاده از امکانات مختلف قادر به اتصال به اينترنت و استفاده از منابع موجود مي باشند ،خطوط تلفن معمولي يا همان Dial up اينترنت Wi گروه توسعه - کاربران اينترنت با استفاده از امکانات مختلف قادر به اتصال به اينترنت و استفاده از منابع موجود مي باشند ،خطوط تلفن معمولي يا همان Dial up اينترنت Wi Rating: 0
شما اینجا هستید:خانه » شبکه » پیکربندی » اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود

اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود

گروه توسعه – کاربران اینترنت با استفاده از امکانات مختلف قادر به اتصال به اینترنت و استفاده از منابع موجود می باشند ،خطوط تلفن معمولی یا همان Dial up اینترنت Wireless ، خطوط DSL و … نمونه های موجود می باشند.

اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود

اینترنت ماهواره ای چیست؟, اتصال به اینترنت از طریق ماهواره, Dial up اینترنت Wireless Recieve Send, پهنای باند سرویس دهنده اینترنت, Satellite Proxy Base ISP, اکانت اینترنت ماهواره ای رایگان, اکانت اینترنت ماهواره ای آنلاین, اکانت اینترنت ماهواره ای فروش, اکانت اینترنت ماهواره ای دو طرفه یک طرفه, اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه, طریقه دانلود رایگان نامحدود در اینترنت ماهواره ای, اینترنت ماهواره ای آفلاین صبا در ایرانهمانطــور که می دانیم حجم اطلاعات دریافتی (Recieve) در ارتباطات اینتـــرنتی همواره چندین برابر بیش از اطلاعات ارســـالی (Send) می باشد، تکیه بر همین واقعیت است که سرویس دهندگان اینترنت نیز به طرق مختلف سعی بر اضافه کردن پهنای باند دریافت خود داشته باشند. به زبان ساده تر دریافت اطلاعات در خطوط یک طرفه از طرِیق Satellite تامین می گردد لذا با توجه به ســـرعت بسیار بالای دریافت اطلاعات ، شما قادر به استفاده از اینترنت پـــر سرعت ، ده ها برابر سریعتـــر از خطوط Dial up خواهید بود.

دریافت اطلاعات از این طریق به سرویس های و Proxy Base تقسیم شده که نوع اول بیشتر برای سرویس دهندگان اینترنت ،ISP ها، موسسات و ادارات استفاده می شود. از جـمله سرویس هایی که اخیـرا طرفـداران زیادی پیدا کـرده سروِیس های Proxy Base می باشـــد. در این سرویس ها که به صـورت ماهیانه عرضه می شوند شما میتوانید میزان مشخصی دانلود داشته باشید (مثلا ۳۰۰ مگابایت ، ۵۰۰ مگا بایت ۸۰۰ مگابایت و … یا حتی نامحدود) از مزایای منحصر به فرد سرویس های اینترنت یک طرفه دانلود رایگان می باشد بدین معنی که شما قادر خواهید بود بدون اتصال به اینترنت و بدون محدودیت حجمی نرم افزار ، Game و … دانلود کنید.

انواع روش های دیتای ماهواره ای

اینترنت ماهواره ای آفلاین

اینترنت ماهواره ای چیست؟, اتصال به اینترنت از طریق ماهواره, Dial up اینترنت Wireless Recieve Send, پهنای باند سرویس دهنده اینترنت, Satellite Proxy Base ISP, اکانت اینترنت ماهواره ای رایگان, اکانت اینترنت ماهواره ای آنلاین, اکانت اینترنت ماهواره ای فروش, اکانت اینترنت ماهواره ای دو طرفه یک طرفه, اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه, طریقه دانلود رایگان نامحدود در اینترنت ماهواره ای, اینترنت ماهواره ای آفلاین صبا در ایراندر سراسر دنیا افراد مختلف از اینترنت ماهواره ای آنلاین در حال استفاده هستند و در حال دانلود فایلهای مختلف هستند و ماهواره برای آنها فایلها را ارسال میکند تا دریافت کنند. در این روش شما هم می توانید از فرصت استفاده کنید و فایل هایی که آنها در حال دریافت هستند را دریافت کنید. برای اینکار شما احتیاج به سخت افزار اینترنت آنلاین یکطرفه دارید و برای دانلود هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید.

اینترنت یکطرفه

اینترنت ماهواره ای یکطرفه

اینترنت ماهواره ای چیست؟, اتصال به اینترنت از طریق ماهواره, Dial up اینترنت Wireless Recieve Send, پهنای باند سرویس دهنده اینترنت, Satellite Proxy Base ISP, اکانت اینترنت ماهواره ای رایگان, اکانت اینترنت ماهواره ای آنلاین, اکانت اینترنت ماهواره ای فروش, اکانت اینترنت ماهواره ای دو طرفه یک طرفه, اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه, طریقه دانلود رایگان نامحدود در اینترنت ماهواره ای, اینترنت ماهواره ای آفلاین صبا در ایراناین روش به این دلیل یکطرفه نامیده می شود که شما از طریق دیش خود فقط دریافت اطلاعات دارید و ارسال اطلاعات شما از طریق خط تلفن یا ADSL و یا … انجام می شود. در این روش شما علاوه بر خرید تجهیزات اینترنت یکطرفه باید ماهیانه هزینه ای به شرکت تهیه کننده اینترنت ماهواره ای بپردازید که بسته به سرویس شما این هزینه ها متغییر می باشد.

اینترنت ماهواره ای دو طرفه

در این نوع از اینترنت ماهواره ای دریافت و ارسال اطلاعات از طریق دیش انجام می شود به این صورت که اطلاعات شما از طریق LNB مخصوص دریافت می شود و اطلاعات شما از طریق دستگاهی به نام Transmiter به ماهواره ارسال می شود در این روش قیمت تجهیزات سخت افزاری و نیز هزینه های ماهیانه نسبت به روش اول بسیار گران تر است.برای دریافت اینترنت یک طرفه از طریق ماهواره شما علاوه بر داشتن DVB Card نیاز به دیش و ال ان بی دارید.

اینترنت ماهواره ای چیست؟, اتصال به اینترنت از طریق ماهواره, Dial up اینترنت Wireless Recieve Send, پهنای باند سرویس دهنده اینترنت, Satellite Proxy Base ISP, اکانت اینترنت ماهواره ای رایگان, اکانت اینترنت ماهواره ای آنلاین, اکانت اینترنت ماهواره ای فروش, اکانت اینترنت ماهواره ای دو طرفه یک طرفه, اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه, طریقه دانلود رایگان نامحدود در اینترنت ماهواره ای, اینترنت ماهواره ای آفلاین صبا در ایران

DVB چیست؟

واژه DVB مخفف عبارت Digital Video Broadcasting و یا پخش ویدئوی دیجیتال می باشد.  DVB   روشی برای ارسال همزمان چندین کانال صوتی و تصویری،  اطلاعات مشترک و مربوط به نام کانال ها و  Teletext ، EPG  و … می باشد.  در حقیقت استاندارد DVB شامل زیر مجموعه هایی است که هر کدام برای منظوری خاص بکار می روند،  این زیر مجموعه ها شامل موارد زیر می شوند:

DVB-S  مخفف DVB-Satellite می باشد،  و برای ارسال دیجیتال اطلاعات رسانه ای از طریق ماهواره استفاده می شود.

DVB-C  مخفف DVB-Cable می باشد، و استانداردی برای ارسال دیجیتال اطلاعات رسانه ای از طریق کابل برای تلویزیونهای دیجیتال کاربرد دارد.

DVB-T  مخفف DVB-Terrestrial می باشد، و برای ارسال اطلاعات رسانه ای دیجیتال از طریق آنتن های زمینی برای تلویزیون های دیجیتال کابرد دارد.

DVB-SI  مخفف DVB-Service Information می باشد،  و کاربرد آن در ارسال دیجیتال اطلاعات رسانه ای وابسته به نوع سرویس می باشد.

DVB-CI   مخفف DVB-Common Interface conditional access می باشد.  از این استاندارد برای ارسال اطلاعات مربوط به سرویس های کد شده و کارتی ویژه استفاده می شود.

با تشکر از تبیان


تاکنون 45 دیدگاه منتشر شده است

 • رضا

  سلام
  تجهیزات ماهواره ای رو کجا میتوان دریافت کرد و مجوز استفاده از اینترنت دو طرفه رو کجا میتوان دریافت کرد ؟

  پاسخ دادن
  • خسرو یعقوبی

   سلام اینترنت ماهواره ای توسط آی اس پی ها ارائه می شوند البته نه همه آن ها البته برای اینترنت ماهواره ای حتماً مجوز نیاز دارید که گرفتن آن نیز مشکل است
   اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود تا جایی که بنده اطلاع دارم جرم است

   پاسخ دادن
   • طاها

    عزیز استفاده از فیلترشکن هم جرمه اما همه دارن .والا پدرمون در اومد انقدر حجم خریدیم

    پاسخ دادن
    • خسرو یعقوبی

     به هر حال وظیفه است که بگیم
     بعضی از دوستان اگر مایل بودن می تونن قانون رو نادیده بگیرن ولی باید عواقبش رو هم بپذیرن
     تخلف آسان و رفاه حاصل از خلاف ممکنه دلچسب باشه ولی توجه داشته باشید حتی راه اندازی فرکانس موج کوتاه رادیویی بدون مجوز متواند عواقب وحشتناکی داشته باشد چون احتمالاً نیروهای امنیتی پیگیر خواهند بود
     ولی بنده اگر جای شما بودم مثل خیلی دیگر از مردم با همون هزینه زیاد و سرعت پایین کنار میومدم به امید روزی که کشور ما هم به نقطه مطلوب برسه

     پاسخ دادن
 • رضا

  برای استفاده از اینترنت یک طرفه هم نیاز به مجوز هستش ؟ و جرم حساب نمیشه ؟ چون از این موضوع خیلی میترسم

  پاسخ دادن
  • خسرو یعقوبی

   بله، هر نوع استفاده از اینترنت در کشور ما نیاز به مجوز دارد حتی adsl که فیش تلفن از شما می خواهند و تمامی تخلفات صورت گرفته از صاحب خط پیگیری خواهد شد حال چه رسد به اینترنت ماهواره ای
   دوست گرامی باز هم تأکید می کنم استفاده از اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود بدون مجوز جرم می باشد البته یکسری از آی اس پی ها بصورت محدود اینترنت ماهواره ای ارائه می کنند

   درصورتی که بنده جای شما بودم یک اینترنت حجمی ۱۰مگ استفاده می کردم و با همین سرعت و هزینه کنار می آمدم زیرا اینترنت ماهواره ای دردسر زیادی دارد و خیلی هم کم هزینه نیست!

   پاسخ دادن
   • محمد

    شما طوری میگین که انگار میان دم در خونه و میگن شما رفتید فیس بوق و میبرنتون زندان یا میگن شما اب نبات شکن استفاده کردی برو زندان یا چرا دیش و ال ام بی داری برو زندان نه اقا اون موقع انقلاب بود که اگه ویدییو داشتی میبردنت جایی که نتونی راه برگشت خونتو پیدا کنی!!! تنها مشکل و بزرگترین مشکل این اینترنت ماهواره ای اینه که تو ۹۹ درصد مواقع حساب اینترنتتو میبدن یا خود کسی که حساب رو ازش خریدی هکت میکنه همین

    پاسخ دادن
  • amir

   خو پس داداش برو هروقت ترست ریخت بیا

   پاسخ دادن
 • Unkown

  اونا ۱۰ مگابیت میدن..ما دنبال ۱۰ مگا بایت هستیم داداش

  پاسخ دادن
 • علی

  شما که در مورد چیزی اطلاع نداری مجبور نیستس نظر بدی

  پاسخ دادن
 • صادق

  درود
  داداش من دیگه طاقتم طاق شده به خدا، از بسکه پول حجم دادم
  هر روز هم یه قر سر ملت درمیارن
  میخواستم بدونم هیچ راهی هست که بشه رد خودمونو گم کنیم که پیدامون نکنن
  اصلا اگه میفهمن، چه جوری میفهمن؟؟؟

  پاسخ دادن
  • خسرو یعقوبی

   سلام
   متاسفانه باید پذیرفت که هزینه اینترنت در ایران بسیار بالاست و سرعت اینترنت در ایران شاید از بدترین ها در دنیاست

   درمورد اینترنت ماهواره ای و چگونگی رهگیری آن یک مثال مطرح می کنم، در مورد پارازیت های ماهواره ای مطمئنن شنیده اید که چطور روی یک فرکانس اختلال ایجاد می کنند که پارازیت نامیده می شود نمونه طبیعی آن هنگام باردار شدن ابرهاست که در فرکانسهای ارسالی ایجاد اختلال می کند

   جالب است بدانید ایجاد رادیو برد کوتاه در مناطق شهری بدون مجوز غیر قانونی است و علاوه بر اینکه به سادگی قابل رهگیری است جریمه های بسیار سنگینی در پی خواهد داشت حال چه رسد به اینترنت ماهواره ای ، اینترنت ماهواره ای با امکان مخابره انواع اطلاعات بدون فیلترینگ و رصد مطمئنن دردسر بیشتری خواهد داشت!

   امیدوارم تا زمان قانونی شدن خدمات اینترنت ماهواره ای از اینترنت ماهواره ای اجتناب کنید

   پاسخ دادن
 • مهدی

  انقدر ترسو هستید من دارم کسی هم نفهمیده…………………….

  پاسخ دادن
 • reza

  سلام هر کی ک داره استفاده میکنه لطفا ب جیمیلم شماره تماسشو بفرسته مهدی جان مننظرم میخوام استفاده کنم

  پاسخ دادن
 • hahan

  آقا هرکی اینترنت ماهواره ای میتونه درست کنه حتما به ما هم کمک بکنه من یکی عاشق کارهای بی سر و ته هستم .ایمیلم اینه منتظر شما هستم zangmulk599@gmail.com

  پاسخ دادن
 • unknown

  دوستان عزیزم دیگه نیازی به قطعات اضافی برای اینترنت ماهواره ای نیست.فقط کافیه
  یه ماه هم صبر کنین تا مهرماه بشه اون وقت میتونیم از اینترنت رایگان با سرعت ۱۰ گیگ استفاده کنیم
  این پروژه که توسط آمریکا اجرا میشه اسمش اوترنت هستش و قراره به کل دنیا اینترنت مفت و مجانی بده.فقط کافیه از مهرماه سال۹۴ وای فای گوشی و یا لپ تاپ خودتونو روشن کنین از اینترنت رایگان با سرعت ۱۰ گیگ حال کنین.البته پیشنهاد میدم مراقب باشید و گوشی خودتونو ایمن کنید و اطلاعات شخصی رو در سیستم نگه داری نکنید

  پاسخ دادن
 • محمد

  سلام لطفا هرکسی آفلاینش رو استفاده میکنه به منم بگه چجوری میتونم استفاده کنم
  ایمیلم : caliph021 @gmail .com
  ممنون

  پاسخ دادن
 • reza

  لطفا به منم یاد بدین هر کی استفاده میکنه به منم یاد بده توروخداrezasarhad7667@gmail.com

  پاسخ دادن
 • چنگیز

  سلام مهدی جان لطفاً راهشو به من هم ایمیل کن دستت درد نکنه، از خرید حجم بالا از اینترنت مخابرات خسته شدم. e504405@gmail .com

  پاسخ دادن
 • RM

  دوستان هر کی نحوه راه اندازی و نگهداری از این ماهواره های اینترنتی رو بلده بیاد بره ما هم راه بندازه به منبع درامدم بره خودش میشه
  ایمیل :rohirmlover@gmail

  پاسخ دادن
 • علی

  سلام مهدی کمکم کن که دارم نابود میشم ازدست انترنت ایران rahimia17 @ yahoo com ممنون میشم

  پاسخ دادن
 • 1234567890

  تورو خدا کمک کنید و راهکارشو برام ایمیل کنید اینم ایمیل منه aam.vakily @ gmail com اینم شماره تماس ۰۹۱۸۶۸۴۹۲۱۹

  پاسخ دادن
 • 1234567890

  تورو خدا کمک کنید و راهکارشو برام ایمیل کنید اینم ایمیل منه ثواب داره aam.vakily @ gmail com اینم شماره تماس ۰۹۱۸۶۸۴۹۲۱۹

  پاسخ دادن
 • پیمان

  سلام تو رو خدا کمک کنید من می خوام بگیرم می ترسم افلاین اگه کسی استفاده می کنه بگه خسته شدیم از اینترنت ایرانسل لطفا هر کی می دونه کمک کنه ۰۹۳۵۹۰۳۵۴۴۲ تو واتس ام و همه چی هستم مرسی

  پاسخ دادن
 • پیمان

  سلام تو رو خدا کمک کنید من می خوام بگیرم می ترسم افلاین اگه کسی استفاده می کنه بگه خسته شدیم از اینترنت ایرانسل لطفا هر کی می دونه کمک کنه ۰۹۳۵۹۰۳۵۴۴۲ تو واتس ام و همه چی هستم لطفا کمک کنید

  پاسخ دادن
 • علی سهرابی

  سلام مهدی اگه واقعا راه داره راهشو به ایمیلم بفرست خیلی ممنونت میشم کمک بزرگی درحق داداشت میکنی اینم ادرس ایمیلمهalisohrabi35@gmail.com

  پاسخ دادن
 • ali

  سلام اینترنت افلاین یا حتی سند از خط ورسیو از دیش چیز جدیدی نیست از سال ۲۰۰۶ استفاده میشده ولی برای وب گردی مناسب نیست و اسمش روشه افلاین یعنی شما با استفاده از کارت رسیور و تنظیم دیش روی مسیر دیتا دار مثل w3 هر چیزی که بچه خارجی ها دانلود کنن دانلود میکنید که ۶۰% فایلها یا خرابه یا مستهجن کسانی که مایل هستن میتونن گوگل کنن اینترنت افلاین

  پاسخ دادن
 • مهتاب

  سلام
  من واسه یه ثبت نام بسیار حساس نیاز به اینترنت پرسرعت دارم. اینترنتی که بتونه با بقیه کاربرها توی دنیا رقابت کنه. تو رو خدا منو راهنمایی کنید. اینترنت ماهواره های خوبه؟ یا پرسرعت ترین اینترنت ADSL? از چه شرکتی؟ یا اگه کسی اینترنت ماهواره ای داره من واسه یک ساعت ازش استفاده کنم.
  هر کمک و راهنمایی که می تونید ازم دریغ نکنید.
  اینم ایمیلم: mahtab_jad@yahoo.com

  پاسخ دادن
  • حامد

   سلام
   اینترنتی که شما مد نظر دارید با اینترنت ماهواره ای تفاوت داره.در اینترنت ماهواره ای شما دیش رو دقیقا به سمت غرب(اروپا) تنظیم میکنی “”دیش حداقل ۶۰ سانتی متر ارتفاع تا مرکز””بعدش با چند تا وسیله ساده و نرم افزار میتونی دیتا رو با ۲۰۰ مگ دریافت کنی.این اینترنت که عرض کردم به صورت ماهواره ای و افلاین هستش و کسی هم ردیابی نمیکنه.هدف از این نوع اینترنت فضای مجازی آزاد و بدون فیلتر برای عموم هست و تمام فیلما و …. که مثلا نمیتونی از یوتیوب دانلود کنی به راحتی و بدون فیلتر اینجا گیر میاد.و ووو…

   پاسخ دادن
 • بهنام

  آقا چرا جو میدید . استفاده از اینترنت آنلاین یکطرفه (فقط ریسیو) و آفلاین اصلا قابل تشخیص نیست مثل اینه که شما داری شبکه تلوزیونی ماهواره نگاه میکنید.زمانی مشکل پیش میاد که شما بخواهید send را هم از طریق دیش انجام دهید اونوقته که راحت قابل پیگیری هست چون با کانالها و رده فرکانسی اونا تداخل پیدا میکنه و حتی ممکنه اتهام جاسوسی را بهتون بزنن و خیلی این کار خطرناکه

  پاسخ دادن
  • خسرو یعقوبی

   بنابراین میشه اینطور نتیجه گرفت که راه اندازی اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین + اکانت نامحدود از نظر شما جرم و یا تخلف نیست

   ولی بنده موافق شما نیستم و تا جایی که اطلاع دارم راه اندازی اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین تخلف محسوب میشه
   در غیر اینصورت تمامی شرکت های بزرگ و مصرف کننده های خانگی بجای دریافت پهنای باند خیلی کم با حجم های قابل استفاده بسیار پایین و البته با هزینه های بسیار بالا اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین رو استفاده می کردن و لذتش رو میبردن

   پاسخ دادن
   • محمد

    آقای خسرو یعقوبی اینترنت ماهواره ای رایگان یکطرفه آفلاین که با اسم دانلود آفلاین ماهواره مشهور هستش مجوز نیاز نداره اطلاعات اشتباه تحویل مردم ندهید. ونیز در مورد مجوز( هروقت برای استفاده تصویری ماهواره مجوز دادن بحث مجوز اینترنت ماهواره ای یکطرفه آفلاین رو پیش بکشین)
    و نیز اینترنت ماهواره ای آفلاین یک طرفه بدرد شرکت ها و … نمیخوره که برن بخرن چون شما فقط اطلاعاتی رو دریافت میکنید که شخص دیگه ای داره دانلود میکنه که اگه فیلتر نکنین هرچی اشغال هستش و نیز ویروس وارد کامپیوترتون میشه. بحثش طولانیه فکر کنم تا اینجا منظورمو رسونده باشم

    پاسخ دادن
    • خسرو یعقوبی

     شما خودتون جواب خودتون رو دادید !!
     هروقت برای استفاده تصویری ماهواره مجوز دادن بحث مجوز اینترنت ماهواره ای یکطرفه آفلاین رو پیش بکشین

     پاسخ دادن
 • بابک

  سلام کل مطلبو جمع و جور میگم
  اگر دریافت از طریق ماهواره و ارسال از طریق adsl باشه هیچ راه رد گیری نیست
  چون سیگنالی ارسال نمیشه
  اما در دو طرفه با استفاده از ماشینهای مکان یاب سیگنال که میندازن تو خیابون ردتو میزنن
  سیگنال دریافتی ماهواره هم تیپ فرکانس تلویزیونه پس الکی جو ندید
  اما دو طرفه چون ارسال داره فرق داره مثل دیش باای بانکها و …

  پاسخ دادن
 • arshavin

  سلام هرکی افلاین نصب کرده راه حلشو به منم بگه مرسی pouryaraki@gmail.com

  پاسخ دادن
 • reza

  اگر شما تنها با استفاده از ماهواره اطلاعاتی دریافت کنید(غیر قابل ردیابیه)
  اما اگر داده ای را از طریق ماهواره ارسال کنید(قابل ردیابیه)
  یک بادکنکی رو در هوا فرض کنید.
  تمام افراد میتونن از روی زمین اونو ببین (هیچ کسی هم نمیتونه بفهمه که چه کسایی دارن اونو نگاه میکنن)
  حالا فرض کنید کسی با کمانی تیری به سمت بادکنک پرتاپ کند(ارسال اطلاعات) به راحتی میتوان فهمید که تیر از کدام نقطه پرتاپ شده است.

  برای راه اندازی اینترنت ماهواره ی افلاین نیاز به کمی اطلاعات در مورد فرکانانس های ماهواره ای و یک دستگاه DVD-S دارید.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را بنویسید

لطفاً پاسخ معادله زیر را واردکنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

بازگشت به بالا