فارسی ساز انجمن ساز IPB

با سلام برای این ساعت از سایت گروه توسعه براتون بسته فارسی ساز انجمن ساز قدرتمند آی پی بی را آماده کردم که این بسته کاملا رایگان می باشد.

همون طور که اطلاع دارید انجمن ساز آی پی بی پولی هست و قبلا بسته فارسی سازش بفروش می رسید. اما این نسخه آخرین نسخه فارسی این انجمن ساز قدرتمند است که توسط سایت IPB Farsi ارائه شده.

IPB چیست ؟
این سیستم به زبان PHP نوشته شده است و از سه دیتابیس Oracle و MSSql و MySQL به صورت کامل پشتیبانی می کند. از آنجایی که به مقوله امنیت از ابتدا در این سیستم در نظر گرفته شده است، ما شاهد یکی از امن ترین سیستم ها هستیم. نوع کد نویسی انجام شده بر روی IPB کاملا بروز بوده و برنامه نویسان PHP با نگاه انداختن به آن ، چابکی و بهینه بودن آن را در نگاه اول احساس خواهند کرد.
IPB مناسب برای چه افرادی است ؟
این سیستم منحصرا برای افرادی که نیازمند یک محیط حرفه ای با قابلیت گسترش همراه با پشتوانه قوی و پایداری عالی را خواستار هستند طراحی شده است. فرقی نمی کند که شرکت شما نیازمند این سیستم است یا سایت شخصی شما ، به هر صورت IPB قابلیت های فروانی برای شما به همراه دارد. البته انجمن IPB برای کاربران شخصی ( نه شرکت ها ) که تجربه استفاده از هیچ انجمن سازی را نداشته اند مناسب نمی باشد.

 

دانلود بسته فارسی ساز IPB از سرور قدرتمند گروه توسعه

 

دانلود با لینک مستقیم از سایت گروه توسعه

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

avatar
   
خبرنامه